21 i 22 maja br. w Łodzi odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. W finale biegu, biegu na 110 metrów przez płotki trzecie miejsce zajął mysłowiczanin – Michał Włodarczyk
Michał, obecnie studiuje katowickiej w Akademii Medycznej, a poprzednio był zawodnikiem sekcji lekkoatletycznej MOSiR Mysłowice. Michał zdobywając brązowy medal osiągnął nowy rekord życiowy w tej konkurencji, uzyskując rezultat 14,34 sek.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


