Zachwyciła publiczność i jurorów. Izabela Sobota z Mysłowic – uczestniczka czwartej edycji programu X Factor usłyszała w sobotę cztery razy „TAK” i pozostała w programie.
Izabela zaśpiewała po włosku piosenkę pt. „ Caruso”, dedykując ją swojemu tacie.
– Gdyby emocje były potrawami, to przytyłbym chyba ze sto kilo – powiedział po występie Izy Kuba Wojewódzki. – Ty płakałaś, ja płakałam to znaczy, że pojawiły się wielkie emocje. To był wspaniały występ – dodała Ewa Farna.
Ewa Farna, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki, jurorzy programu X-Factor nie mieli wątpliwości. Iza usłyszała cztery razy „Tak” i weźmie udział w kolejnym etapie telewizyjnej rozgrywki.
Kolejnym etapem będzie przydzielenie uczestników do czterech grup. Każda z nich będzie miała swojego opiekuna i mentora, którymi będą poszczególni członkowie jury. W grupach znajdą się uczestnicy w wieku: 16 – 24 lata dziewczęta, 16 – 24 lata chłopcy, powyżej 25 lat oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. W tym etapie zobaczymy 20 najlepszych uczestników. Czy znajdzie się w nim miejsce dla Izabeli Soboty? O tym przekonacie się śledząc kolejne odcinki programu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






