Dzięki tej usłudze nie zapomnisz o zapłacie za podatek od nieruchomosci i zostaniesz powiadomiony o tym co dzieje się w mieście. Urzędnicy zachęcają do korzystania z systemu powiadamiania mieszkańca.
System działa w bardzo prosty sposób. Na podany przez mieszkańca numer telefonu wysyłane są wiadomości w formie SMS-a. Włączenie takiej usługi jest dość szybkie i nie powinno sprawiać większych problemów.
– Jeżeli ma się konto na platformie E-PUAP wybrać usługę związaną z systemem powiadamiania mieszkańca i podpisać ją profilem zaufanym, wypełnić wniosek i przesłać do urzędu. I oczywiście możemy to też zrobić w formie tradycyjnej, papierowej – mówi Anna Górny, rzeczniczka prasowa UM w Mysłowicach.
W Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












