Po niedawnym zamknięciu spowodowanym przekroczeniem dopuszczalnych norm bakteriologicznych, kąpielisko Hubertus zostało ponownie otwarte dla mieszkańców. Sanepid wydał decyzję dopuszczającą.
Mieszkańcy mogą już swobodnie i bez obaw korzystać z kąpieli oraz wypoczynku nad wodą. O decyzji poinformował dziś rano Hubertus Beach Bar.
Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu mysłowiczan, zwłaszcza przy spodziewanych w tym tygodniu upałach.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













