W czwartek, 19 marca, w siedzibie Urzędu Miasta Mysłowice odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Mysłowickiej Karty Mieszkańca. Wydarzenie skierowane było głównie do lokalnych przedsiębiorców, których zachęcano do włączenia się w program jako partnerzy.