Sierż. Kamila Dulowska z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach wystartowała w Międzynarodowym Turnieju w Trójboju Siłowym WRPF-PLTRAW, który odbył się w Mysłowicach w minionym tygodniu.

Funkcjonariuszka reprezentowała Polską Policję. W swojej kategorii wagowej wśród służb mundurowych zdobyła złoty medal. W klasyfikacji ogólnej kategorii do 75 kilogramów zajęła trzecie miejsce.

Podczas zawodów poprawiła dwa rekordy życiowe. W przysiadzie uzyskała 150 kilogramów, a w wyciskaniu sztangi leżąc 77,5 kilograma. W martwym ciągu osiągnęła 162,5 kilograma.

To kolejny wynik potwierdzający wysoką formę policjantki z mysłowickiej komendy, która regularnie zajmuje czołowe miejsca w zawodach trójboju siłowego.