Piątkowy poranek zapowiada się pracowicie dla uczestników akcji „Wiosenne sprzątanie Rymery”.
Wydarzenie początkowo miało odbyć się w zeszłym tygodniu, ale z powodu niesprzyjającej pogody zostało przeniesione na 22 maja.
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w akcji, której celem jest uporządkowanie najbliższego otoczenia oraz integracja lokalnej społeczności.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:00. Zbiórkę zaplanowano w pobliżu placu zabaw przy ul. Górniczej 20.
Tego typu inicjatywy pokazują, że nawet niewielkie działania mogą realnie wpłynąć na wygląd i komfort życia mieszkańców.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












