Rowerowa wyprawa Łatwoganga przez Polskę jest już na finiszu. Jak poinformowano w opisie zbiórki Wojtusia z Mysłowic, końcowy etap akcji został połączony ze wsparciem chłopca, który walczy z DMD.

– Nie umiemy opisać słowami tego, co właśnie czujemy… Decyzją Piotrka zbiórka naszego Wojtusia zostanie wsparta środkami zebranymi podczas live’a – przekazali bliscy chłopca w opisie zbiórki.

Rodzina podkreśla, że to ważne wsparcie w codziennej walce o zdrowie dziecka. Uczestnicy akcji i widzowie mogą śledzić przebieg wyprawy oraz wspierać prowadzoną zbiórkę. Link do transmisji znajdziecie poniżej.

– To dla nas ogromne wzruszenie i nadzieja, której tak bardzo potrzebowaliśmy w tej codziennej walce o zdrowie i życie naszego synka – dodają rodzice na siepomaga.pl.

Link do zbiórki znajdziecie na siepomaga.pl znajdziecie tutaj.