Fani cukiernictwa i ciekawych historii powinni zwrócić uwagę na nadchodzące wydarzenie w Galerii Dużej M2 Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
W najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Miasto Tworzą Ludzie”. Tym razem gościem będzie „Pani Foremka”, czyli Sylwia Grodzka-Haba, właścicielka butikowej cukierni.
Na co dzień zachwycamy się gotowymi tortami, monoporcjami czy pralinami, widząc jedynie efekt końcowy. Tym razem będzie okazja zapytać o kulisy świata nowoczesnego cukiernictwa i dowiedzieć się, jak naprawdę powstają wyjątkowe desery, ile wymagają precyzji, kreatywności i cierpliwości.
„Pani Foremka” ma na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień i doświadczeń zdobywanych u światowych autorytetów cukiernictwa.
Udział w spotkaniu jest propozycją zarówno dla miłośników słodkości, jak i wszystkich tych, którzy lubią poznawać ludzi z pasją i słuchać historii o realizowaniu marzeń.
Wstęp jest wolny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













