Rywalizacja w kadetek i młodziczek w memoriale im. Stanisława Padlewskiego to już mysłowicka tradycja. W zawodach wzięły udział 22 zespoły czyli blisko 330 młodych siatkarek z naszego województwa. Nie zabrakło wśród nich zespołów z Mysłowic.
Tuż przed dekoracją najlepszych teamów i zawodniczek Memoriału nastąpiła prezentacja zespołu pierwszoligowego Silesii Volley MSK MOSiR Mysłowice. W prezentacji uczestniczyli goście; Pan Grzegorz Brzoska zastępca Prezydenta Miasta Mysłowice, Anna Padlewska oraz Bartłomiej Gruchlik Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mysłowicach.
Po zmaganiach zespołów młodzieżowych rozpoczął się organizowany cyklicznie międzynarodowy turniej Silesia Cup.
A oto końcowa klasyfikacja turnieju młodziczek:
1. MKS Wodzisław Śląski
2. Olimpia Katowice
3. MOSM Tychy I
4. BKS Bielsko-Biała
5. Gimnazjum Nr 1 w Mysłowicach
6. MUKS Michałkowice
7. MOSM Tychy II
8. Mikrus Katowice
9. Płomień Sosnowiec
10. Silesia Volley MOSiR Mysłowice I
11. Silesia Volley MOSiR Mysłowice II
A oto końcowa klasyfikacja turnieju kadetek:
1. BKS Bielsko-Biała
2. Sokół Katowice
3. Silesia Volley MOSiR Mysłowice
4. Olimpia Katowice
5. Sokół Chorzów I
6. MKS Żywiec
7. MOSM Tychy
8. Gimnazjum Nr 1 w Mysłowicach
9. Płomień Sosnowiec
10. MUKS Michałkowice
11. Sokół Chorzów II















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


