Ostatni turniej mikołajkowy judo, w którym udział brali zawodnicy UKS JUDO Mysłowice, to Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci w Bochni. Na bocheńskich tatami walczyło prawie 250 zawodników z Polski i Ukrainy.
Wśród nich znalazło się 14 judoków. Dzielnie walczący zawodnicy, którzy wystąpili pod czujnym okiem trenera Mariusza Figlusa, przywieźli do Mysłowic 13 medali.
Złote medale za I miejsce zdobyli:
- Eliza Bukowiec
- Filip Cygan
- Olaf Figlus Kamil Hulin
- Halina Rydzikowska
- Sandra Szałkiewicz
- Roksana Witek
- Wiktor Witek
Srebrne medale za II miejsce przywieźli z Bochni:
- Maksymilian Bukowiec
- Nikodem Figlus
- Iga Frosztęga
- Piotr Zdrodowski
Brązowy medal za III miejsce wywalczył Igor Guzy, natomiast IV miejsce, to zdobycz Igora Kozika.
Na zakończenie turnieju wszystkie dzieci otrzymały paczki od Św. Mikołaja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












