Dyżurny KM PSP przed godziną 8 otrzymał zgłoszenie o plamie oleju znajdującej się na ul. Nygi. Doszło tam do kradzieży paliwa, w wyniku której nastąpił wyciek oleju napędowego.
W Brzęczkowicach dokonano kradzieży oleju napędowego z samochodu ciężarowego, w czasie tego procederu na drodze powstała plama oleju, przejeżdżające samochody stale ją powiększały.
Nasze działania polegały na neutralizacji plamy rozlanego oleju napędowego za pomocą sorbentu. – informuje dyżurny KM PSP















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


