W dniach od 26 do 27 września w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. Klub UKS „Chromik” Mysłowice reprezentowały dwie zawodniczki Paulina Roik i Milena Pyka.
Paulina Roik wystartowała w 4 serii w biegu na 300 m w rezultacie zajęła 5 miejsce. Natomiast Milena Pyka w biegu na 1000 m zajęła III pozycję uzyskując brązowy medal Mistrzostw.
A tak wyglądały wyniki pierwszych 3 zawodniczek na tym dystansie:
I miejsce: Angelika Dybka – KKS Victoria Stalowa Wola 3,00,09
II miejsce: Nikola Szeliga – UKS Olimpia Zabrze 3,00,20
III miejsce: Milena Pyka – UKS „Chromik” Mysłowice 3,00,37
Do końca trwała zacięta walka co widać po powyższych wynikach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



