Rok 2015 jest już za nami, zatem nadszedł czas na jego podsumowanie. To był rok wysypu inwestycji i remontów drogowych, nie zabrakło także działań w obszarze bezpieczeństwa czy edukacji.
W studiu gościli radni: Teresa Bialucha (MPS), Joanna Frysztacka -radna niezrzeszona, Mariusz Wielkopolan (PiS) oraz Wiesław Tomanek- wiceprzewodniczący rady miasta.
Strona główna PROGRAMY Dlaczego tak? Dlaczego nie? Dlaczego tak? Dlaczego nie? Radni podsumowują rok 2015















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


