Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Sportowych spędzili pierwszy tydzień ferii w znajdującym się u podnóża Tatr Murzasichle. Poza szeregiem zimowych rozrywek i sportów skosztowali tradycyjnej, góralskiej kuchni.
Każdy z uczestników w programie wyjazdu mógł znaleźć coś dla siebie: była okazja do jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach, pływania na basenie. Nie zabrakło akcentu artystycznego, młodzież tworzyła rzeźby śnieżne, lodowe, malowała pejzaż Tatr. Uczniowie bawili się też na dyskotekach i brali udział w organizowanych dla nich konkursach, m.in. walentynkowym.
Uczniowie także mieli przyjemność wziąć udział w kuligu z pieczeniem kiełbasek oraz wycieczce do Zakopanego. Uczestnicy kolonii spędzili bardzo aktywny, nie tylko sportowo, tydzień.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



