Wszyscy uczniowie wsadzili już plecaki i podręczniki głęboko na dno szafy i cieszą się wakacjami. Zanim to jednak nastąpiło, w każdej szkole odbyła się uroczysta akademia. Także klasy Gimnazjum nr 3 przy SP13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Henryka Sienkiewicza w Mysłowicach serdecznie pożegnali się ze szkołą.
Podczas uroczystości, którą uświetnili swoim przybyciem zaproszeni goście, uczniowie otrzymali nagrody w różnych dziedzinach: w nauce, sporcie, wolontariacie. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas III. Na zakończenie dyrektor Małgorzata Matyszczak życzyła wszystkim zasłużonych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


















