Przed nami 17 już edycja Młodzieżowych Biegów Przełajowych. Cztery biegi odbędą się jesienią, a trzy wiosną przyszłego roku. Dlaczego MOSiR kontynuuje organizację tego biegowego cyklu? O to zapytam mojego gościa, Pawła Gawędę, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
[arve url=”https://vimeo.com/291879859″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










