Ponad 88 tysięcy złotych wrzucili do puszek mysłowiczanie, ustanawiając nowy, miejski rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W charytatywną zbiórkę na rzecz specjalistycznych szpitali dziecięcych, w samych Mysłowicach, zaangażowanych było prawie 300 wolontariuszy.
– Po podliczeniu zawartości wszystkich puszek z mysłowickiego sztabu WOŚP mogę podać kwotę, którą udało nam się zebrać. Podczas 27. finału mysłowicki sztab zebrał 88 550 zł – informuje Tomasz Wybraniec, szef sztabu WOŚP w Mysłowicach.
Wszystko wskazuje na to, że udało się pobić zeszłoroczny rekord, wtedy zebrano 85 394,91 zł.
Zobaczcie jak wyglądało mysłowickie światełko do nieba, tym razem w laserowej wersji.
[facebook url=”https://www.facebook.com/portalitvm/videos/1119640094876337/” /]
Pełna relacja z mysłowickiego świętowania WOŚP już w poniedziałek na itvm.pl















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












