Zamiast rozmawiać, piszą do siebie na czacie. Jak zachęcić młodych, by zamiast nadmiernie używać komunikatora, po prostu się ze sobą spotykali i rozmawiali? Pomysł na to mają licealiści, którzy postanowiły wziąć udział w projekcie „Zwolnieni z teorii”. W studiu itvm gościmy przedstawicielki czteroosobowego zespołu: Weronikę Piechulek i Katarzynę Jarosz.
[arve url=”https://vimeo.com/313340860″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












