W poniedziałkowe popołudnie (25.02) w mysłowickim magistracie odbędzie się spotkanie poświęcone jakości powietrza. Do udziału w otwartej debacie organizatorzy zapraszają wszystkich, którym jakość powietrza w Mysłowicach leży na sercu.
Debata rozpocznie się o godzinie 17:00. W mysłowickim magistracie będzie można porozmawiać m.in. o działaniom antysmogowych w naszym mieście.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













