mat. prasowe

AlterFest ogłosił pierwszych pięciu wykonawców, którzy zagrają podczas tegorocznej edycji festiwalu. Wśród nich znalazł się m.in. duet Rebeka oraz Rosalie. Festiwal odbędzie się między 19 a 20 lipca w wyjątkowej przestrzeni mysłowickiego kościoła ewangelickiego.

Wśród artystów, którzy w przedostatni weekend lipca odwiedzą Mysłowice, znalazł się m.in. znany w kraju i za granicą electropopowy duet Rebeka czy Rosalie – kojarzona z R&B, muzyką soulową i elektroniką. Usłyszymy także zdobywającą coraz szersze grono fanów Kasię Lins, łódzką grupę indie-rockową mona polaski oraz najnowszy projekt braci Pospieszalskich drugiego pokolenia – zespół Santabarbara.

– Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się zaprosić do Mysłowic artystów grających świetną, a także bardzo różnorodną muzykę. Zapewniam, że to nie koniec dobrych informacji dotyczących AlterFestu. Przed nami ogłoszenie drugiej połowy line-upu. Zapewniam, że będzie bardzo ciekawie – mówi Łukasz Prajer, pomysłodawca i organizator imprezy.

AlterFest to festiwal muzyczny odbywający się w Mysłowicach od 2012 r. Od czterech lat impreza organizowana jest w mysłowickim kościele ewangelickim. Niezwykły klimat tego miejsca sprawia, że jest to jeden z najciekawszych festiwali muzycznych na Śląsku. Dotychczas podczas festiwalu mieliśmy okazję usłyszeć blisko 90 wykonawców prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną, takich jak m.in. The Dumplings, BOKKA, król czy xxanaxx. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 19 i 20 lipca. Bilety jednodniowe (50 zł) i karnety dwudniowe (80 zł) są do nabycia na portalu KupBilecik.pl.

Rebeka mat. prasowe
Rosalie mat. prasowe
mat. prasowe