fot.mat.org

Nie tylko dziennikarskie reportaże, dzienniki podróżników czy pamiętniki skutecznie zatrzymują czas. W niezwykły sposób wyjątkowe chwile zachowuje od zapomnienia także… fotografia. Właśnie ona jest bohaterką wystawy, na jaką zaprasza biblioteczna filia przy ul. Mikołowskiej. Zdjęcia, jakie można tam zobaczyć, to zbiór zatytułowany „PIEGUSKI – najbardziej piegowata wystawa w mieście”.

fot.mat.org

Autorem fotografii, na wystawę których zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna, jest Patryk Chmielewski, fotograf z Mysłowic. Jego prace można było zobaczyć na przykład w poprzednim artykule „Z nastolatki w dorosłą kobietę. Ania przeszła spektakularną metamorfozę”, ponieważ fotograf był zaangażowany w konkurs na wiosenną metamorfozę organizowanego przez stylistkę Karolinę Matlachowską.

Wystawę zatytułowaną „PIEGUSKI – najbardziej piegowata wystawa w mieście” można oglądać w filii przy ul. Mikołowskiej 40 jeszcze do końca czerwca, bibliotekarze zapowiadają także, że artysta będzie w niedalekiej przyszłości także gościem Nocy w Bibliotece.