W dniach od 5 do 12 października br. Szkoła Podstawowa nr 14 gościła studentów z Maroka i Turcji, którzy odwiedzili szkołę w ramach międzynarodowego programu AIESEC. Przystępując do programu, uczniowie i wszyscy pracownicy szkoły mieli okazję dowiedzieć się wielu interesujących wiadomości na temat kultury, zwyczajów, tradycji krajów, z których pochodzili goście.
Isam i Batu każdego dnia prowadzili lekcje w formie prezentacji, warsztatów i zajęć sportowych. Tematem przewodnim ich zajęć było zdrowie i zdrowy styl życia, których szkoła jest promotorem.
Uczniowie świetnie bawili się na lekcjach budując postawę tolerancji i zrozumienia dla innych kultur i społeczności. Mieli również okazję pokazać gościom kawałek Mysłowic. Każdy mógł podzielić się własnymi doświadczeniami i poznać inne kultury bez przekraczania jakichkolwiek granic.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


