Jedna osoba z objawami podtrucia dymem została odwieziona do szpitala na obserwacje po tym, jak w jednorodzinnym domu w Brzezince wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło na ulicy Różanej, w niedzielę 2 lutego około godziny 19:30.
– Przypuszczamy, że powodem pożaru, który gasiły trzy jednostki straży pożarnej, było nieprawidłowe korzystanie z urządzeń elektrycznych – informuje st. Kpt. Wojciech Chojnowski, rzecznik PSP w Mysłowicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


