Pomimo tego, że pił alkohol, wsiadł za kierownicę swojego samochodu. W środę po godzinie 21:00 na ulicy Gwarków w dzielnicy Piasek doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 59-letniego mieszkańca Mysłowic.
https://vimeo.com/280694536
Kierujący samochodem marki Volvo mysłowiczanin doprowadził do kolizji nieprawidłowo wykonując manewr skrętu. W wyniku tego uderzył w osobowe BMW.
– 59-letni mysłowiczanin był pod wpływem alkoholu, miał 1,6 promila. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy – informuje mł. asp. Dawid Szlachetka z mysłowickiej policji
Na miejscu poza policją pracowali także strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zajęli się neutralizacją płynów z pojazdów.
Żaden z uczestników tego zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej.
Nietrzeźwy kierujący poniesie konsekwencje karne za swój czyn.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
















