W nocy z czwartku na piątek, około północy, doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Ks. Bończyka, w pobliżu stacji Orlen. Poszkodowany został kierujący motocyklem.
– Jadąca ulicą Obrzeżną Północną, 29-latka, kierująca samochodem marki Opel Astra, wymusiła pierwszeństwo przed prawidłowo jadącym motocyklistą. W wyniku wypadku mężczyzna ten, 35-letni mieszkaniec Mysłowic, doznał złamania ręki. – mówi asp. Dariusz Opatrzyk, rzecznik prasowy KMP w Mysłowicach.
Kobiecie zatrzymane zostało prawo jazdy, a poszkodowany motocyklista został odwieziony do szpitala. Wypadek nie spowodował większych utrudnień w ruchu drogowym.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



