Była szeroko zakrojona kampania informacyjna, strażnicy rozdawali woreczki i przypominali o obowiązku sprzątania po swoim psie. Teraz zamiast upomnień mają posypać się mandaty. O działaniach straży miejskiej rozmawiamy z zastępcą komendanta, Magdaleną Kawką.
[arve url=”https://vimeo.com/290860354″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











