Przeszli ponad 4 tysiące kilometrów od Meksyku po Kanadę i zostali najmłodszymi Polakami, którym udało się pokonać jedną z najdłuższych tras trekkingowych Stanów Zjednoczonych. Udało się im spełnić tylko marzenie, czy może zrobić coś więcej? O tym rozmawiamy z Kingą Rabędą i Grzegorzem Zychem.
[arve url=”[arve url=”https://vimeo.com/293101345″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











