Działalność sportowa i kulturalna w 2019 roku w naszym mieście należała do naprawdę udanych. Setki wydarzeń na wysokim poziomie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, a nawet zakończone sukcesem inwestycje. O sytuacji mysłowickiego sportu i kultury w 2020 roku opowiedzą Karol Pawlik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu, oraz Michał Skiba, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Rozmawia Agnieszka Maliszczak-Hanzel.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











