Lubisz grać w piłkę? Chcesz rozwijać swój talent i zasilić szeregi jednego z największych klubów piłkarskich w mieście? Akademia Piłkarska MKS-u Mysłowice prowadzi nabór wśród dzieciaków z roczników 2011 i 2012. Szczegóły na plakacie poniżej.
Klub MKS Mysłowice ogłasza nabór dla dzieci z rocznika 2011/12 do akademii piłkarskiej.
– Zapraszamy wszystkie chętne dzieci które chcą się rozwijać w kierunku piłki nożnej. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalną kadrę trenerską. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu – mówi Łukasz Granek, prezes MKS Mysłowice.
Więcej informacji pod numerem telefonu 506 104 033. Zapraszamy.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













