W minioną sobotę, zawodnicy sekcji judo MOSiR-u Mysłowice walczyli na tatami w Czechach. W Ostrawie odbył się Turniej judo pod nazwą BAIL JUDO TOUR – Velka Cena Ostravy.
W zawodach wystartowało 200 zawodników z 20 klubów w tym z dwóch polskich: MOSiR-u Mysłowice i UKS-u Dwójka Rydułtowy. Zawodnicy z Mysłowic wywalczyli 5 miejsce drużynowo, a indywidualnie zdobyli: 2 złote, 4 srebrne i 1 brązowy medal.
1 miejsca:
– 38 kg – Bartłomiej Witkowski – U 15
– 24 kg – Wiktor Witek – U-9
2 miejsca:
– 63 kg – Karolina Hulin – U-15
– 55 kg – Jakub Majchrzak – U-15
– 40 kg – Ewelina Toja – U-13
– 55 kg – Tomasz Stachowicz – U-13
3 miejsce:
– 42 kg – Jakub Dziedzic – U-13















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












