I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie odbył się 27 czerwca. Do udziału w rozgrywkach zaproszono przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn.
Drużyna funkcjonariuszy Aresztu Śledczego osiągnęła następujące wyniki:
AŚ Mysłowice – KMP Lubliniec 2:0
AŚ Mysłowice – KMP Tarnowskie góry 6:0
AŚ Mysłowice – KMP Chorzów 3:2
ćwierćfinał:
AŚ Mysłowice – KMP Bytom 8:1
półfinał:
AŚ Mysłowice- KMP Jaworzno 4:2
finał:
AŚ Mysłowice – KMP Kraków 2:3
Tytuł króla strzelców zdobył funkcjonariusz mysłowickiego aresztu śledczego Piotr Wolny strzelając 12 bramek.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



