Na przełomie lipca i sierpnia w urokliwym miasteczku na mazurach odbył się kolejny obóz sportowy zorganizowany przez Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy „SIŁA MYSŁOWICE”. Pod okiem trenerów (Marcin Pałka, Andrzej Filak, Krystian Gajdka) trenowało tam 22 zawodników i zawodniczek.
Szlifowali przede wszystkim technikę oraz wytrzymałość co zaowocuje zapewne w czasie kolejnego sezonu. Oprócz ciężkich treningów młodzież mogła odpocząć płynąc w rejs statkiem po jeziorach mazurskich oraz na wycieczce w byłej kwaterze Hitlera „Wilczy Szaniec”.
We wrześniu rusza kolejny nabór do najmłodszej grupy zapaśniczej. Wszyscy, zarówno dziewczynki jak i chłopcy są zaproszeni już od września na treningi ogólnorozwojowe na macie zapaśniczej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











