Młodzi tenisiści stołowi Klubu Olimpijczyka przy Szkole Sportowej w Mysłowicach przygotowywali się do nowego roku szkolnego na obozie sportowo – rekreacyjno – wypoczynkowym w Gilowicach.
Po wyczerpujących treningach młodzież miała czas na wypoczynek i relaks, tenisiści spędzali czas bardzo aktywnie między innymi grając w piłkę siatkową, korzystając z basenu, czy też placu zabaw. Niezapomniane wrażenia przyniosła całodniowa wycieczka do słowackiej Tatralandii.
Uczestnicy obozu solidnie przygotowali się do nowego sezonu sportowego, który zbiega się z nowym rokiem szkolnym.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












