fot. DyeMotion

W Mysłowicach Wielki Finał WOŚP zdominują taniec i teatr. Chociaż na mysłowiczan czekają nie tylko artystyczne atrakcje, to właśnie występy sceniczne przeważają w przygotowanym programie. Teatr tańca z akrobatyką formacji DyeMotion, a do tego występy podopiecznych szkoły Stage Art oraz iFly – przed nami emocjonujące show!

Centrum mysłowickich wydarzeń związanych z Wielkim Finałem WOŚP toczyć się będą w hali MOSiR przy ulicy Bończyka. Wstęp będzie bezpłatny, ale – co oczywiste – warto zabrać ze sobą gotówkę, by wspomóc zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu medycznego. W hali będzie można spotkać woluntariuszy z puszkami, odbędą się też licytacje ciekawych fantów.

Występy StageART

Po sportowym akcencie, jakim będzie mecz Reprezentacji Mysłowic kontra Drużyna Sportowców Śląskich, będzie można zobaczyć niezwykłe występy artystyczne. Jako pierwsi zaprezentują się tancerze ze szkoły tańca StageART Dance Studio. Mysłowiczanie będą mogli zobaczyć występy grup OhanaART, AkukuART, oraz teatru tańca Contempo. Będą mogli też spróbować swoich sił w tańcu za sprawą otwartych warsztatów.

 

Tanecznie z iFly

Po kolejnej licytacji scenę opanują tancerze studia tańca iFly, które słynie z takich odmian tańca jak breakdance, hip-hop, zumba, zumba futnes czy jazz.

Emocjonujące show DyeMotion

Na zakończenie czeka nas nie lada widowisko. Scenę opanują akrobaci w specjalnych strojach. Teatr Tańca DyeMotion to rozbudzające wyobraźnię i zmysły przedstawienie o niezwykłych wręcz walorach plastycznych. Ruch, ludzkie ciało, luminescencyjne farby chwyciły już niejednego widza.

Teatr tańca Dyemotion powstał jesienią 2011roku. Tworzą go tancerki i akrobaci o odmiennym doświadczeniu i warsztacie. Pracując razem uczymy się od siebie oraz dajemy sobie możliwość wykorzystania własnych pomysłów. Dzięki wrażliwości muzycznej tworzymy teatr magii i bajki, w którym ruch, taniec, muzyka i światło stanowią treść kompozycji tanecznych.