Wieloletnia tradycją już jest, że w okresie świąteczno-noworocznym w mysłowickim areszcie rozbrzmiewają kolędy.
W tym roku po raz dziesiąty, jubileuszowy, gościł w naszych murach Chór „Jubilate Deo” parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Mysłowicach pod dyrekcja Pani Joanny Bliwert-Hoderny. Zespół wykonał kilkanaście kolędę z różnych zakątków świata oraz te najbardziej nam bliskie – polskie kolędy.
Jak co roku, występ został bardzo dobrze przyjęty przez osadzonych, do tego stopnia, że niektóre z kolęd zostały wspólnie odśpiewane przez wszystkich zgromadzonych. Na koniec, zgodnie z tradycją, druga cześć koncertu została przeniesiona do pawilonu mieszkalnego gdzie Chór wykonał kolejne pieśni dla ogółu osadzonych mysłowickiego aresztu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



