W poniedziałek na terenie jednostki Straży Miejskiej odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu „Bezpieczna kobieta w mieście”. Podczas zajęć kobiety przypominały i utrwalały sobie wcześniej poznane zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne związane z technikami samoobrony.
Wszystkie panie biorące systematycznie udział w zajęciach otrzymały certyfikaty potwierdzający ukończenie 12-godzinnego kursu samoobrony oraz mini alarmy osobiste.
Warto wspomnieć, że od 4-tego lutego rusza nowy cykl zajęć samoobrony dla mysłowiczanek: W lutym rusza kolejny kurs samoobrony dla kobiet















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















