23 stycznia w klasach I-III odbył się bal przebierańców. Na zabawie pojawiły się kolorowe postacie z bajek i filmów. Cały bal przepełniony był muzyką i wspaniałą zabawą. Były pociągi, korowody, kółeczka przy dźwiękach i rytmach różnorodnej muzyki.
Do tańca zagrzewał i zachęcał wszystkich klaun – wodzirej. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc w zabawach i konkursach.
Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji oraz wiele radości. Na uczniów czekał również słodki poczęstunek oraz fotograf, który wykonał pamiątkowe zdjęcia. – relacjonuje Aneta Palica ze Szkoły Podstawowej nr 10.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













