Stało się. Prezydent Dariusz Wójtowicz poinformował właśnie o pierwszym potwierdzonym przypadku koronawirusa w Mysłowicach.
Osoba zarażona jest w dobrym stanie. Miała kontakt z osobą wracającą z zagranicy. Przebywa na kwarantannie domowej – napisał na swoim facebookowym profilu Dariusz Wójtowicz, prezydent Mysłowic.
Więcej informacji wkrótce.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












