Przez cały kwiecień w Mysłowickim Centrum Zdrowia można wykonać bezpłatne badania rentgenowskie.
Nie czekaj w długiej kolejce. Zgłoś się do przychodni w Mysłowickim Centrum Zdrowia po bezpłatne skierowanie na badanie RTG. Badanie zostanie wykonane na miejscu. Przychodnia ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Akcja potrwa przez cały kwiecień.
Dawniej, pracodawcy kierowali na obowiązkowe badanie RTG, dziś takiego wymogu nie ma, dlatego należy samemu zadbać o swoje zdrowie. MCZ zaprasza zarówno te osoby, które chcą systematycznie dbać o swoje zdrowie jak i te, które chcą rozpocząć leczenie. Jeśli zajdzie taka konieczność pacjenci skierowani zostaną do lekarza specjalisty na dalsze leczenie.
Prześwietlamy Mysłowice, to kolejne bezpłatne badania w MCZ. Wcześniej, pacjenci mogli skorzystać z darmowych badań laboratoryjnych oraz okulistycznych. Przed udaniem się na badanie rentgenowskie wymagana jest wcześniejsza rejestracja: osobista w MCZ przy ulicy Mikołowska 1 lub telefoniczna pod nr 32 222 54 77.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












