Jego wielką pasją jest gotowanie, którego uczy się od najlepszych, a praktykuje w mysłowickim Szybie Bończyk. O kreatywności w kuchni, nieustannym szukaniu nowych kulinarnych wyzwań, ale i członkostwie w Klubie Dawców Szpiku Fundacji DKMS opowiada Sławomir Pawlak, który przygotowując z nami faszerowanego bakłażana z warzywami i tofu, zdradzi przy okazji kilka kulinarnych sekretów.
Strona główna Najnowsze Wydarzenia „Kreatywność i ciągły rozwój”. O pasji do gotowania ze Sławomirem Pawlakiem















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)

















