Jakub Doleciński zdobył złoty medal na Mistrzostwach Europy IFBB w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Santa Susanna w Hiszpanii w dniach 5-8 maja. Mysłowiczanin reprezentował Polskę w kategorii „junior”.
Podczas zawodów nasz kraj reprezentowało w sumie 41 zawodników i zawodniczek, a skład reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Santa Susanna został ustalony na podstawie wyników Mistrzostw Polski, które odbyły się 23 i 24 kwietnia 2022 w Ożarowie Mazowieckim. Wśród nich znalazł się także Jakub Doleciński trenujący na co dzień w klubie KS Olimp Zabrze.
Naszemu mistrzowi Europy życzymy kolejnych sukcesów.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












