fot. arch.itvm.pl

Mysłowicki magistrat ogłosił przetarg na realizację remontów średnich, w ramach których drogowcy mają odnowić nawierzchnie dróg na odcinkach trzech ulic: Saperów Śląskich w Brzęczkowicach, Poli Gojawiczyńskiej w dzielnicy Bończyk oraz Kościelnej w Brzezince.

Przedsiębiorcy zainteresowani realizacją inwestycji swoje oferty mogą składać do 19 czerwca. Prace remontowe na wskazanych odcinkach mają natomiast zakończyć się do 15 października.

Na ulicy Kościelnej drogowcy mają odnowić jezdnię na odcinku od ul. Chrzanowskiej do Damrota. Powstanie tam nie tylko nowa nawierzchnia jezdni, ale także nowe, brukowane chodniki oraz zjazdy do posesji.

Na Gojawiczyńskiej droga zostanie wyremontowana na odcinku od Jastruna do Załuskiego. Tam także odnowione zostaną chodniki i zjazdy. Ponadto wyremontowane zostaną miejsca postojowe.

Natomiast na ul. Saperów Śląskich w Brzęczkowicach drogowcy pojawią się na odcinku od Ziętka do Brzęczkowickiej. Prace obejmą remont jezdni, chodników i zjazdów do prywatnych posesji.

Wybierając najkorzystniejszą ofertę urzędnicy wezmą pod uwagę nie tylko cenę, ale także okres zapewnionej przez wykonawcę gwarancji.