My również dołączyliśmy do akcji #660drzew na #660leciemiastaMysłowice! Drzewko owocowe, a dokładnie śliwkę, posadziliśmy w ogrodzie Domu Dziecka im. św. Ojca Pio. Mamy nadzieję, że szybko obrodzi w pyszne owoce i będzie ulubionym przysmakiem jego podopiecznych.
Dziękujemy za nominację Jednostce Strzeleckiej 3013 Mysłowice im. gen. bryg. Ryszarda Kuklińskiego, a do zabawy zapraszamy mysłowickie media: portal Myslowice.net, tygodnik Co Tydzień wraz z portalem MysNet.pl oraz miesięcznik Nasze Mysłowice.
Do dzieła! 🙂















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











