W Restauracji Pod Ratuszem odbyło się wyjątkowe spotkanie, w którym uczestniczyli absolwenci I LO im. Tadeusza Kościuszki, którzy 63 i 64 lata temu przystąpili do egzaminu dojrzałości. Wielu spośród nich osiągnęło znaczący sukces w życiu zawodowym m. in. reżyser filmowy Kazimierz Kutz czy profesor Alfred Sulik. Podczas spotkania nie zabrakło emocji i wzruszeń. Uczestnicy spotkania mają nadzieję, że w takim samym gronie spotkają się również za rok.
{mp4remote}/images/itvm/2013/07/kutz.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


