fot..facebook.com/StreetsOwners/

Jeśli macie ochotę na spektakularne show rodem z filmów sensacyjnych, koniecznie zarezerwujcie sobie odrobinę czasu dzisiejszego wieczoru (13.07). Do Mysłowic zawita ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w miniony wtorek, jednak ze względu na niesprzyjającą pogodę przesunięto je na piątkowy wieczór.

Na Promenadzie, za 20 zł

Widowisko odbędzie się w piątek (13.07) o godzinie 19:00 na stadionie Lechii 06 Mysłowice przy Promenadzie. Bilety w cenie 20 zł będzie można kupić godzinę przed startem imprezy na stadionie. Co konkretnie czeka nas po rozpoczęciu show?

Wydarzenie to dziewięćdziesiąt minut akcji – trzymające w napięciu kaskaderskie triki przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

– Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji – zachęca ekipa Streets Owners na swojej stronie internetowej.

Na miejscu zobaczymy samochody, motocykle i quady, ale szybkie bryki to nie wszystko. Widowisko łączy w sobie także elementy akrobatyki, parkour’u i pirotechniki. Te ekstremalne emocje zaserwuje mysłowiczanom ekipa Streets Owners.

Przypominamy, że wszystkie wygrane w naszym konkursie zaproszenia na kaskaderskie show zachowują swoją ważność.