Piątkowy wieczór był pechowy dla kierowcy Peugota 206. Na ul. 3-go maja z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Pomoc wezwali okoliczni mieszkańcy. W samochodzie poza kierowcą znajdowała się również kobieta, która z niewielkimi obrażeniami trafiła do Szpitala nr 2 w Mysłowicach. Jak się okazało, sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu.
W akcji na miejscu brali udział pogotowie, policja i straż pożarna. Sprawą nietrzeźwego kierowcy zajmuje się mysłowiccy śledczy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


