fot.: pexels.com

Warsztaty survivalu, zajęcia z kickboxingu, chodzenie po linie i wiele innych atrakcji czeka mysłowiczan podczas pikniku rodzinnego, organizowanego przez fundację 2x Kochaj.

W sobotę 31 sierpnia na terenie fundacji 2x Kochaj, która znajduje się w sąsiedztwie Parku Słupna, odbędzie się wesołe pożegnanie wakacji. Będzie to idealna okazja do spędzenia czasu całą rodziną, bawiąc się, odpoczywając i biorąc udział w zaplanowanych atrakcjach!

Nie zabraknie różnorodnych warsztatów dla dzieci i młodzieży. Będzie można poskakać na trampolinie, spróbować swoich sił w chodzeniu po linie czy w kickboxingu. A odważni będą mogli wziąć udział w zajęciach survivalu. Więcej informacji na stronie wydarzenia. Przewidziane są również loterie z nagrodami.

– Podczas pikniku będzie również możliwość zapisania się na zajęcia naszej świetlicy w nowym roku szkolnym – mówi Joanna Tomanek, prezes fundacji 2x Kochaj.

Świetlica mieści się przy ul. Stadionowej 9 i jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 12 do 17. Mogą z niej korzystać dzieci, które potrzebują wsparcia: czy to ze względu na sytuację domową, życiową, czy dysfunkcje rozwojowe. Więcej o świetlicy w materiale ITVM.

mat. prasowe