Firma, która przetarg wygra, będzie miała czas do końca listopada tego roku na realizację prac. fot.ilustracyjne/arch.itvm

W Urzędzie Miasta Mysłowice, po unieważnieniu poprzedniego przetargu, po raz kolejny pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniach wykonawcy ważnego remontu. Chodzi o prace na ulicach: Oświęcimskiej, Gen. Ziętka, Brzezińskiej, Katowickiej, Kosztowskiej i Imielińskiej. Firmy swoje oferty mogą składać do 3 października.

18 września na stronie magistratu pojawił się przetarg “Remont nawierzchni ulic: Oświęcimskiej,Gen. Ziętka, Brzezińskiej, Katowickiej, Kosztowskiej i Imielińskiej w Mysłowicach”. Zakres robót, jakie będzie miał do wykonania obejmie sfrezowanie starego asfaltu we wskazanych przez magistrat miejscach (na łącznej powierzchni ok. 3 tys. metrów kwadratowych) i następnie na położeniu nowej nawierzchni. Wykonane zostaną także remonty chodników i zjazdów do posesji na dwóch odcinkach: na ulicy Oświęcimskiej od ulicy Robotniczej do Górniczej oraz na ul. Gen. Ziętka przy posesji nr 106 wraz z zatoką postojową i wyspą przystankową. Wykonana zostanie też ścieżka rowerowa o szerokości 1,5 metra z mas mineralno – asfaltowych na odcinku ulicy Oświęcimskiej, od Robotniczej do Górniczej. Wymienione zostaną także studzienki ściekowe.

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty magistrat weźmie pod uwagę nie tylko oferowaną cenę, ale także proponowany przez wykonawcę okres gwarancji. Firma, która przetarg wygra, będzie miała czas do końca listopada tego roku na realizację prac.