Choć od momentu kręcenia pierwszych scen minęło sporo czasu, od minionej niedzieli w sieci możemy już zobaczyć ciekawy efekt końcowy… Mysłowiczanka Karolina Grądys, która niegdyś wzięła udział w programie Disco Star 3, opublikowała w serwisie YouTube swój debiutancki teledysk do piosenki “Niespełniony sen”.

Karolina Grądys, wokalistka występująca pod pseudonimem Karla, wykonuje utwory z gatunku disco polo. Szerszej publiczności dała się poznać biorąc udział w 3. edycji talent show Disco Star, mysłowiczanie mogli słyszeć jej głos także przy różnych wydarzeniach w mieście.

Dwa lata temu, w maju 2016 roku Karla rozpoczęła nagrywanie scen do swojego pierwszego teledysku. O czym opowiada piosenka zatytułowana „Niespełniony sen”, która doczekała się klipu?

– Piosenka opowiada o kobiecie, która przeżywa wspaniałe, romantyczne chwile z mężczyzną, choć sama nie jest pewna, czy jest to jawą czy snem. Pod koniec utworu budzi się ze snu, a jego nie ma przy niej. Gdy rozczarowana wychodzi z pokoju w drzwiach ukazuje się jej ten sam, wyśniony mężczyzna – tak kończy się utwór. – mówi piosenkarka Karla

Sceny do teledysku kręcone były m.in. w wesołym miasteczku, na jachcie, w labiryncie czy przy fontannie. Nie zabrakło jednak i lokalnych akcentów. Pojawiły się w nim takie miejsca jak siłownia MOSiR oraz pokój hotelowy i kręgielnia w hotelu Trojak.

Kręcenie kolejnych scen wymagało wiele zaangażowania ze strony piosenkarki.

– Praca nad piosenką trwała pół roku. Napisanie tekstu, znalezienie aktorów, kamerzystów, zdobycie pozwoleń na kręcenie, przygotowanie strojów – wszystkim zajmowałam się ja – wylicza Karla

Efekt końcowy prac prezentujemy poniżej: